Erik Persson
VD

Telefon: 0707-200967

erik@monumentassistans.se

Ola Ingvaldson
Ekonomichef

Telefon: 0708-300124

ola@monumentassistans.se

Louise Fridolin
Verksamhetschef

Telefon: 0793-409475

louise@monumentassistans.se

Bild på uppdragschef Frida Johlbring

Frida Johlbring
Uppdragschef

Telefon: 0760-203885

frida@monumentassistans.se

Agnes Fehrm
Uppdragschef

Telefon: 0760-222380

agnes@monumentassistans.se

Ida Pettersson
Ekonomiadministratör

Telefon: 0760-077650

ida@monumentassistans.se

Martina Damgaard
Uppdragschef

Telefon: 0760-239940

martina@monumentassistans.se

Anna Duell
Uppdragschef

Telefon: 0760-082045

anna@monumentassistans.se

Flicka i behov av personlig assistans med solros

Vi är stolta över att våra kunder och vår personal gärna ställer upp som referenser för oss. Det tycker vi är det bästa betyg man kan få som assistansanordnare. Vill du komma i kontakt med en av våra kunder eller kanske med någon av våra  personliga assistenter så förmedlar vi gärna den kontakten.

Vill du att vi ska kontakta dig?

    Besöksadress:

    Lund
    Scheelevägen 15 H
    223 63 Lund

    Helsingborg
    Helsingborg C

    Kungstorget 8
    252 78 Helsingborg